0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
China
WTT Contender Taiyuan Women
Yu-Jhun Li
۲
۳
Miu Hirano
Finished
۰۹:۵۰
Tianyi Qian
۳
۲
Qin Yuxuan
Finished
۱۳:۳۰
Miwa Harimoto
۱
۳
Xunyao Shi
Finished
۱۰:۰۰
Wing Lam Ng
۰
۳
Mima Ito
Finished
۱۴:۰۵
Yake Li
۱
۳
Shuhan Fan
Finished
۰۹:۲۵
Yiyun Yang
۱
۳
Chen Xingtong
Finished
۱۴:۴۰
Yidi Wang
۳
۰
Yi Xu
Finished
۱۵:۱۵
Miyuu Kihara
۳
۱
Chen Yi
Finished
۰۹:۵۰
Czech Republic
Pro League
Vaclav Pech
۲
۳
Jaroslav Hajek
Finished
۱۰:۳۰
Ales Hlawatschke
۳
۲
Tomas Varnushka
Finished
۱۱:۰۰
Janik Michal
۳
۲
Ondrej Kus
Finished
۱۶:۰۰
Vaclav Kosar
۱
۳
Ludek Madle
Finished
۰۱:۳۰
Yurii Holovatiuk
۲
۳
Jan Potensky
Finished
۰۱:۳۰
Josef Fuchs
۱
۳
Jiri Beranek
Finished
۱۶:۰۰
Martin Cvecek
۳
۰
Petr Svec
Finished
۰۰:۳۰
Lubor Sulava
۳
۲
Jan Steffan
Finished
۰۵:۰۰
Vladimir Cermak
۱
۳
Miroslav Svedik
Finished
۱۳:۳۰
Miroslav Svedik
۰
۳
Gunar Krauter
Finished
۱۶:۰۰
Vlastimil Svatos
۰
۳
Jiri Machart
Finished
۱۶:۰۰
Borek Moravec
۱
۳
Ales Berbr
Finished
۰۰:۳۰
Lubor Sulava
۳
۲
Trojan Frantisek
Finished
۰۲:۰۰
Petr Svec
۱
۳
Martin Cvecek
Finished
۰۰:۰۰
Trojan Frantisek
۱
۳
Yurii Holovatiuk
Finished
۰۴:۳۰
Milan Kolar
۳
۱
Miroslav Barta
Finished
۰۰:۰۰
Ales Berbr
۳
۱
Roman Hudeczek
Finished
۰۰:۰۰
Jakub Hradecky
۳
۰
Simon Kadavy
Finished
۰۰:۳۰
Milan Kolar
۳
۰
Miroslav Barta
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Regner
۳
۲
Michal Syroha
Finished
۰۲:۰۰
Jan Potensky
۳
۱
Jan Steffan
Finished
۰۲:۳۰
Michal Syroha
۱
۳
Ludek Madle
Finished
۰۵:۳۰
Jan Steffan
۳
۲
Yurii Holovatiuk
Finished
۰۶:۳۰
Martin Sychra
۳
۰
Ludek Madle
Finished
۰۷:۰۰
Jakub Hradecky
۰
۳
Milan Urban
Finished
۰۰:۰۰
Tadeas Zika
۳
۱
Roman Hudeczek
Finished
۰۱:۰۰
Marek Sedlak
۳
۰
Milan Urban
Finished
۰۱:۰۰
Jan Kabelka
۳
۱
Marek Roh
Finished
۰۱:۰۰
Vaclav Kosar
۳
۲
Tomas Regner
Finished
۰۳:۰۰
Yurii Holovatiuk
۱
۳
Lubor Sulava
Finished
۰۳:۰۰
Jan Steffan
۳
۲
Trojan Frantisek
Finished
۰۳:۳۰
Jan Potensky
۰
۳
Lubor Sulava
Finished
۰۴:۰۰
Ludek Madle
۳
۱
Tomas Regner
Finished
۰۴:۰۰
Michal Syroha
۳
۱
Vaclav Kosar
Finished
۰۴:۳۰
Trojan Frantisek
۱
۳
Jan Potensky
Finished
۰۵:۳۰
Jan Steffan
۳
۰
Yurii Holovatiuk
Finished
۰۶:۰۰
Michal Syroha
۳
۰
Tomas Regner
Finished
۰۶:۳۰
Lubor Sulava
۱
۳
Jan Potensky
Finished
۰۷:۰۰
Tomas Varnushka
۳
۱
Frantisek Just
Finished
۰۹:۳۰
Milan Vrabec
۳
۱
Jiri Svec
Finished
۰۹:۳۰
Stepan Vyskocil
۳
۰
Vaclav Pech
Finished
۰۹:۳۰
Adam Vitasek
۱
۳
Radovan Polasek
Finished
۰۹:۳۰
Jaroslav Hajek
۳
۱
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۰:۰۰
Ondrej Baly
۳
۲
Hejduk Alexander
Finished
۱۰:۰۰
Daniel Kouble
۳
۱
Ales Hlawatschke
Finished
۱۰:۰۰
Radomir Revay
۳
۰
Michal Moravec
Finished
۱۰:۰۰
Frantisek Just
۳
۲
Daniel Kouble
Finished
۱۰:۳۰
Radovan Polasek
۰
۳
Radomir Revay
Finished
۱۰:۳۰
Radovan Polasek
-
-
Adam Vitasek
Finished
۱۰:۳۰
Jiri Svec
۰
۳
Ondrej Baly
Finished
۱۰:۳۰
Vlastimil Kaisler
۰
۳
Stepan Vyskocil
Finished
۱۱:۰۰
Hejduk Alexander
۱
۳
Milan Vrabec
Finished
۱۱:۰۰
Michal Moravec
۲
۲
Adam Vitasek
Finished
۱۱:۰۰
Adam Vitasek
۱
۳
Radomir Revay
Finished
۱۱:۳۰
Tomas Varnushka
۳
۲
Daniel Kouble
Finished
۱۱:۳۰
Milan Vrabec
۲
۳
Ondrej Baly
Finished
۱۱:۳۰
Stepan Vyskocil
۳
۰
Jaroslav Hajek
Finished
۱۱:۳۰
Frantisek Just
۳
۱
Ales Hlawatschke
Finished
۱۲:۰۰
Radovan Polasek
۰
۳
Michal Moravec
Finished
۱۲:۰۰
Jiri Svec
۳
۲
Hejduk Alexander
Finished
۱۲:۰۰
Vaclav Pech
۳
۲
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۲:۰۰
Radomir Revay
۳
۰
Michal Moravec
Finished
۱۳:۰۰
Tomas Varnushka
۱
۳
Frantisek Just
Finished
۱۳:۰۰
Stepan Vyskocil
۳
۱
Jaroslav Hajek
Finished
۱۳:۰۰
Ondrej Baly
۳
۱
Milan Vrabec
Finished
۱۳:۰۰
Miroslav Nejedly
۳
۱
Josef Fuchs
Finished
۱۳:۳۰
Radim Urbaniec
۳
۱
Janik Michal
Finished
۱۳:۳۰
Jan Brozek Snr
۳
۰
Vlastimil Svatos
Finished
۱۳:۳۰
Jaroslav Hons
۳
۰
Jiri Machart
Finished
۱۴:۰۰
Michal Drastich
۱
۳
Jiri Beranek
Finished
۱۴:۰۰
Plachy Jiri
۳
۲
Gunar Krauter
Finished
۱۴:۰۰
Tomas Langer
۲
۳
Ondrej Kus
Finished
۱۴:۰۰
Vlastimil Svatos
۳
۰
Jaroslav Hons
Finished
۱۴:۳۰
Janik Michal
۳
۰
Tomas Langer
Finished
۱۴:۳۰
Miroslav Svedik
۳
۱
Plachy Jiri
Finished
۱۴:۳۰
Josef Fuchs
۳
۱
Michal Drastich
Finished
۱۴:۳۰
Gunar Krauter
۳
۱
Vladimir Cermak
Finished
۱۵:۰۰
Jiri Beranek
۳
۱
Miroslav Nejedly
Finished
۱۵:۰۰
Jiri Machart
۰
۳
Jan Brozek Snr
Finished
۱۵:۰۰
Ondrej Kus
۱
۳
Radim Urbaniec
Finished
۱۵:۰۰
Radim Urbaniec
۳
۱
Tomas Langer
Finished
۱۵:۳۰
Jan Brozek Snr
۳
۱
Jaroslav Hons
Finished
۱۵:۳۰
Miroslav Nejedly
۲
۳
Michal Drastich
Finished
۱۵:۳۰
Vladimir Cermak
۱
۳
Plachy Jiri
Finished
۱۵:۳۰
Miroslav Svedik
۱
۳
Vladimir Cermak
Finished
۱۶:۳۰
Jiri Machart
۲
۳
Vlastimil Svatos
Finished
۱۶:۳۰
Josef Fuchs
۰
۳
Michal Drastich
Finished
۱۶:۳۰
Radim Urbaniec
۳
۱
Janik Michal
Finished
۱۷:۰۰
Gunar Krauter
۲
۲
Plachy Jiri
Finished
۱۷:۰۰
Jan Brozek Snr
۳
۰
Jaroslav Hons
Finished
۱۷:۰۰
Jiri Beranek
۲
۳
Miroslav Nejedly
Finished
۱۷:۰۰
Petr Picek
۲
۳
Mikulas Leopold
Finished
۱۷:۳۰
Petr Pesout
۰
۳
Ludek Pelikan
Finished
۱۷:۳۰
Marek Sedlak
۳
۰
Martin Sobisek
Finished
۱۷:۳۰
Radomir Vavrecka
۲
۳
Libor Jemelka
Finished
۱۷:۳۰
Neuwirth Jaroslav Jr.
۱
۳
Robert Koczy
Finished
۱۸:۰۰
Tomas Zahradnik
۳
۱
Vratislav Petracek
Finished
۱۸:۰۰
Pavel Kopecny
۲
۳
Tomas Pelikan
Finished
۱۸:۰۰
Tomas Barta
۲
۳
Jiri Kalanyos
Finished
۱۸:۰۰
Tomas Zahradnik
۳
۱
Simon Kadavy
Finished
۱۸:۰۰
Ludek Pelikan
۱
۲
Pavel Kopecny
Finished
۱۸:۳۰
Mikulas Leopold
۳
۱
Tomas Barta
Finished
۱۸:۳۰
Libor Jemelka
۲
۳
Neuwirth Jaroslav Jr.
Finished
۱۸:۳۰
Martin Sobisek
۱
۳
Tomas Zahradnik
Finished
۱۸:۳۰
Robert Koczy
۳
۱
Radomir Vavrecka
Finished
۱۹:۰۰
Jiri Kalanyos
۳
۰
Petr Picek
Finished
۱۹:۰۰
Tomas Pelikan
۲
۳
Petr Pesout
Finished
۱۹:۰۰
Petr Picek
۳
۲
Tomas Barta
Finished
۱۹:۳۰
Petr Pesout
۳
۱
Pavel Kopecny
Finished
۱۹:۳۰
Marek Sedlak
۱
۳
Tomas Zahradnik
Finished
۱۹:۳۰
Radomir Vavrecka
۳
۱
Neuwirth Jaroslav Jr.
Finished
۱۹:۳۰
Mikulas Leopold
۳
۲
Jiri Kalanyos
Finished
۲۰:۰۰
Libor Jemelka
۳
۲
Robert Koczy
Finished
۲۰:۰۰
Ludek Pelikan
۳
۲
Tomas Pelikan
Finished
۲۰:۰۰
Europe
TT Elite Series
Bartosz Czerwinski
۱
۳
Petas Kacper
Finished
۰۹:۳۵
Konrad Kulpa
۱
۳
Damian Wederlich
Finished
۱۰:۴۵
Jaroslaw Rolak
۳
۲
Adam Kasperski
Finished
۰۰:۴۰
Damian Korczak
۱
۳
Filbrandt Tomasz
Finished
۰۰:۱۰
Jakub Grzegorczyk
۲
۳
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۰:۱۵
Krzysztof Kapik
۲
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۰:۳۵
Filbrandt Tomasz
۳
۰
Lukasz Jarocki
Finished
۰۱:۲۵
Petas Kacper
۲
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۰۸:۴۵
Mateusz Czernik
۳
۱
Damian Korczak
Finished
۱۶:۳۵
Blazej Szczepanek
۳
۱
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۸:۱۵
Marcin Jadczyk
۳
۱
Slawomir Dosz
Finished
۱۰:۲۰
Perzynski Przemyslaw
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۱۰:۳۵
Rudomina Kamil
۳
۲
Michal Minda
Finished
۱۳:۲۰
Konrad Kulpa
۳
۱
Slawomir Dosz
Finished
۱۳:۵۵
Karol Wisniewski
۳
۲
Lukasz Jarocki
Finished
۱۵:۴۵
Rudomina Kamil
۳
۱
Mateusz Misiak
Finished
۰۰:۵۰
Piotr Strus
۱
۳
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۱:۰۵
Damian Korczak
۱
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۱۰:۲۵
Balcerzak Marcin
۲
۳
Damian Korczak
Finished
۰۱:۰۰
Jakub Grzegorczyk
۱
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۱:۲۵
Karol Wisniewski
۲
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۰۲:۱۰
Rudomina Kamil
۰
۳
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۳:۴۰
Bartosz Czerwinski
۳
۲
Krzysztof Kapik
Finished
۰۸:۲۰
Jakub Folwarski
۳
۱
Slawomir Dosz
Finished
۰۸:۴۰
Jakub Folwarski
۳
۲
Adam Dosz
Finished
۰۹:۵۵
Iwasyszyn Wojciech
۱
۳
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۱:۵۰
Jaroslaw Rolak
۱
۳
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۳:۰۵
Jaroslaw Rolak
۳
۱
Piotr Strus
Finished
۰۷:۳۰
Petas Kacper
۰
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۱۰:۴۵
Szymon Radlo
-
-
Perzynski Przemyslaw
Finished
۰۰:۲۵
Krzysztof Kapik
۳
۱
Damian Korczak
Finished
۰۱:۵۰
Rudomina Kamil
۳
۱
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۲:۰۵
Jaroslaw Rolak
۱
۳
Piotr Strus
Finished
۰۲:۱۵
Grzegorz Poliniewicz
۲
۳
Perzynski Przemyslaw
Finished
۰۲:۲۵
Balcerzak Marcin
۱
۳
Filbrandt Tomasz
Finished
۰۲:۳۵
Blazej Szczepanek
۲
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۲:۴۰
Wisniewski Bartlomiej
۳
۱
Piotr Strus
Finished
۰۳:۳۰
Blazej Szczepanek
۰
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۳:۵۵
Piotr Strus
۱
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۴:۲۰
Wisniewski Bartlomiej
۰
۳
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۴:۴۵
Jaroslaw Rolak
۰
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۵:۰۵
Blazej Szczepanek
۰
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۵:۳۰
Piotr Strus
۲
۳
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۵:۵۵
Jaroslaw Rolak
۳
۱
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۶:۲۰
Blazej Szczepanek
۰
۳
Piotr Strus
Finished
۰۶:۴۰
Iwasyszyn Wojciech
۱
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۷:۰۵
Dawid Kotwica
۰
۳
Michal Minda
Finished
۰۷:۳۰
Wisniewski Bartlomiej
۳
۱
Mateusz Burkacki
Finished
۰۷:۵۵
Perzynski Przemyslaw
۱
۳
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۷:۵۵
Dawid Kotwica
۳
۲
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۱۵
Adam Dosz
۳
۱
Damian Wederlich
Finished
۰۹:۰۵
Dawid Kotwica
۱
۳
Perzynski Przemyslaw
Finished
۰۹:۲۵
Konrad Kulpa
۳
۰
Marcin Jadczyk
Finished
۰۹:۳۰
Wojciech Gluszek
۳
۰
Michal Minda
Finished
۰۹:۴۵
Adam Dosz
۳
۲
Slawomir Dosz
Finished
۱۱:۰۵
Bartosz Czerwinski
۲
۳
Damian Korczak
Finished
۱۱:۱۰
Jakub Folwarski
۳
۲
Konrad Kulpa
Finished
۱۱:۳۰
Seroka Szymon
۲
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۱۱:۳۵
Marcin Jadczyk
۱
۳
Damian Wederlich
Finished
۱۱:۵۵
Petas Kacper
۳
۲
Damian Korczak
Finished
۱۲:۰۰
Adam Dosz
۳
۲
Konrad Kulpa
Finished
۱۲:۲۰
Bartosz Czerwinski
۳
۰
Seroka Szymon
Finished
۱۲:۲۰
Jakub Folwarski
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۱۲:۴۰
Lukasz Jarocki
۳
۲
Krzysztof Kapik
Finished
۱۲:۴۵
Damian Wederlich
۳
۱
Slawomir Dosz
Finished
۱۳:۰۵
Petas Kacper
۳
۰
Seroka Szymon
Finished
۱۳:۱۰
Adam Dosz
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۱۳:۳۰
Damian Korczak
۱
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۱۳:۳۵
Bartosz Czerwinski
۰
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۱۳:۵۵
Michal Minda
-
-
Szymon Radlo
Finished
۱۴:۱۰
Jakub Folwarski
۲
۳
Damian Wederlich
Finished
۱۴:۱۵
Karol Wisniewski
۳
۱
Filbrandt Tomasz
Finished
۱۴:۳۰
Rudomina Kamil
۳
۰
Perzynski Przemyslaw
Finished
۱۴:۳۵
Konrad Kulpa
۱
۳
Slawomir Dosz
Finished
۱۴:۴۰
Lukasz Jarocki
۳
۱
Damian Korczak
Finished
۱۴:۵۵
Jakub Folwarski
۳
۱
Adam Dosz
Finished
۱۵:۰۵
Mateusz Czernik
۲
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۵:۲۰
Bartosz Kwodawski
۰
۳
Rudomina Kamil
Finished
۱۵:۲۰
Petas Kacper
۳
۱
Damian Wederlich
Finished
۱۵:۳۰
Michal Minda
۳
۰
Perzynski Przemyslaw
Finished
۱۵:۴۰
Konrad Kulpa
۳
۰
Jakub Folwarski
Finished
۱۵:۵۵
Wojciech Gluszek
۳
۲
Rudomina Kamil
Finished
۱۶:۰۵
Bartosz Czerwinski
۳
۱
Filbrandt Tomasz
Finished
۱۶:۱۰
Damian Wederlich
۳
۰
Slawomir Dosz
Finished
۱۶:۲۰
Bartosz Kwodawski
۰
۳
Michal Minda
Finished
۱۶:۳۰
Petas Kacper
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۱۶:۴۵
Lukasz Jarocki
۰
۳
Filbrandt Tomasz
Finished
۱۶:۵۵
Jakub Folwarski
۳
۰
Slawomir Dosz
Finished
۱۷:۰۵
Karol Wisniewski
۳
۰
Mateusz Czernik
Finished
۱۷:۲۰
Konrad Kulpa
۳
۱
Petas Kacper
Finished
۱۷:۳۰
Bartosz Czerwinski
۱
۳
Damian Korczak
Finished
۱۷:۴۵
Damian Wederlich
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۱۷:۵۵
Lukasz Jarocki
۰
۳
Mateusz Czernik
Finished
۱۸:۱۰
Jakub Folwarski
۳
۱
Petas Kacper
Finished
۱۸:۲۰
Karol Wisniewski
۰
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۸:۳۰
Konrad Kulpa
۱
۳
Damian Wederlich
Finished
۱۸:۴۰
Damian Korczak
۳
۲
Filbrandt Tomasz
Finished
۱۸:۵۵
Adam Dosz
۱
۳
Slawomir Dosz
Finished
۱۹:۰۵
Lukasz Jarocki
۰
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۹:۲۰
Jakub Folwarski
۳
۰
Damian Wederlich
Finished
۱۹:۳۰
Mateusz Czernik
۰
۳
Filbrandt Tomasz
Finished
۱۹:۴۵
Petas Kacper
۱
۳
Slawomir Dosz
Finished
۱۹:۵۵
Karol Wisniewski
۱
۳
Damian Korczak
Finished
۲۰:۰۵
Konrad Kulpa
۳
۰
Adam Dosz
Finished
۲۰:۱۵
Russia
Liga Pro
Vasilevskiy Kirill
۲
۳
Evgenii Plotnikov
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Eremin
۳
۱
Anton Vashkov
Finished
۰۰:۱۵
Igor Krikunov
۲
۳
Oleg Moshnikov
Finished
۰۹:۴۵
Sergey Lanovenko
۳
۲
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۳۰
Andrey Artemov
۳
۲
Maksim Smyshnikov
Finished
۱۰:۰۰
Andrei Khanevskii
۳
۲
Igor Blinov
Finished
۰۹:۱۵
Sergey Simonov
۲
۳
Sergey Martyukhin
Finished
۱۰:۱۵
Viktor Kochergin
۳
۱
Oleg Moshnikov
Finished
۱۶:۰۰
Viktor Kalachev
۰
۳
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۰:۳۰
Tyinchtyik Turabekov
۲
۳
Ivan Soldatov
Finished
۰۰:۴۵
Sergey Maksakov
۱
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۱:۰۰
Aleksey Kazakov
۲
۳
Aleksandr Rybalkin
Finished
۱۴:۱۵
Igor Meteleshko
۱
۳
Sergey Lanin
Finished
۱۶:۳۰
Vadim Putilovsky
۳
۱
Igor Abelmasov
Finished
۱۷:۰۰
Oleg Moshnikov
۳
۱
Igor Blinov
Finished
۱۰:۱۵
Anton Vashkov
۳
۰
Anatoly Ilin
Finished
۰۱:۱۵
Vladimir Eremin
۳
۱
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۱:۴۵
Ivan Soldatov
۳
۱
Vladimir Eremin
Finished
۰۳:۱۵
Viktor Kalachev
۳
۱
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۳:۳۰
Alexander Klavdenkov
۱
۳
Andrey Artemov
Finished
۰۹:۰۰
Sergey Muslikov
۳
۰
Dmitriy Kugurushev
Finished
۰۱:۴۵
Maksim Kadulin
۰
۳
Nikita Mareev
Finished
۰۱:۱۵
Vyacheslav Chernov
۳
۱
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۲:۰۰
Anatoly Ilin
۳
۱
Ivan Soldatov
Finished
۰۲:۱۵
Anton Vashkov
۱
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۲:۴۵
Maksim Kadulin
۱
۳
Dmitriy Kugurushev
Finished
۰۲:۴۵
Nikolay Tarasenkov
۳
۰
Sergey Lanovenko
Finished
۰۳:۰۰
Dmitriy Kugurushev
۱
۳
Nikita Mareev
Finished
۰۳:۴۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۲
Anatoly Ilin
Finished
۰۳:۴۵
Nikolay Tarasenkov
۲
۳
Sergey Maksakov
Finished
۰۴:۰۰
Ivan Soldatov
۲
۳
Anton Vashkov
Finished
۰۴:۱۵
Vyacheslav Chernov
۲
۳
Sergey Lanovenko
Finished
۰۴:۳۰
Nikita Mareev
۲
۳
Sergey Muslikov
Finished
۰۴:۴۵
Anatoly Ilin
۱
۳
Vladimir Eremin
Finished
۰۴:۴۵
Evgenii Plotnikov
۲
۳
Valeriy Zanev
Finished
۰۸:۰۰
Oleg Moshnikov
۰
۳
Andrei Khanevskii
Finished
۰۸:۱۵
Sergey Simonov
۱
۳
Pavel Semeshin
Finished
۰۸:۱۵
Sergey Martyukhin
۱
۳
Ilya Konashkov
Finished
۰۸:۴۵
Igor Blinov
۱
۳
Igor Krikunov
Finished
۰۸:۴۵
Pavel Semeshin
۰
۳
Sergey Martyukhin
Finished
۰۹:۱۵
Ilya Konashkov
۱
۳
Sergey Simonov
Finished
۰۹:۴۵
Maksim Smyshnikov
۱
۳
Alexander Klavdenkov
Finished
۱۰:۳۰
Valeriy Zanev
۰
۳
Vasilevskiy Kirill
Finished
۱۰:۳۰
Pavel Semeshin
۱
۳
Ilya Konashkov
Finished
۱۰:۴۵
Andrei Khanevskii
۰
۳
Igor Krikunov
Finished
۱۰:۴۵
Aleksey Kazakov
۳
۲
Mikhail Sverdlov
Finished
۱۲:۱۵
Viktor Kalachev
۳
۰
Aleksey Lobanov
Finished
۱۲:۱۵
Dmitrii Konstantinov
۲
۳
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۲:۳۰
Daniil Mikheev
۳
۰
Konstantin Bystrushkin
Finished
۱۲:۳۰
Aleksandr Rybalkin
۳
۱
Aleksandr Kruglov
Finished
۱۲:۴۵
Igor Minchenkov
۳
۱
Denis Molodtsov
Finished
۱۲:۴۵
Nikita Mareev
۳
۰
Dmitrii Konstantinov
Finished
۱۲:۵۰
Nikita Lyfenko
۳
۲
Dmitri Razinkov
Finished
۱۳:۰۰
Aleksey Lobanov
۳
۰
Igor Minchenkov
Finished
۱۳:۱۵
Mikhail Sverdlov
۰
۳
Aleksandr Rybalkin
Finished
۱۳:۱۵
Vladimir Ippolitov
۱
۳
Andrei Borisov
Finished
۱۳:۳۰
Konstantin Bystrushkin
۳
۱
Nikita Lyfenko
Finished
۱۳:۳۰
Denis Molodtsov
۳
۲
Viktor Kalachev
Finished
۱۳:۴۵
Aleksandr Kruglov
۳
۰
Aleksey Kazakov
Finished
۱۳:۴۵
Dmitri Razinkov
۳
۱
Daniil Mikheev
Finished
۱۴:۰۰
Andrei Borisov
۳
۲
Dmitrii Konstantinov
Finished
۱۴:۰۰
Viktor Kalachev
۲
۳
Igor Minchenkov
Finished
۱۴:۱۵
Daniil Mikheev
۳
۰
Nikita Lyfenko
Finished
۱۴:۳۰
Nikita Mareev
۳
۰
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۴:۳۰
Mikhail Sverdlov
۰
۳
Aleksandr Kruglov
Finished
۱۴:۴۵
Aleksey Lobanov
۳
۰
Denis Molodtsov
Finished
۱۴:۴۵
Konstantin Bystrushkin
۳
۱
Dmitri Razinkov
Finished
۱۵:۰۰
Alexander Poprotsky Vladimirovich
۰
۳
Yurii Khaperskii
Finished
۱۶:۱۵
Igor Matveev
۳
۲
Dmitrii Pishchuk
Finished
۱۶:۱۵
Aleksandr Kuzmin
۱
۳
Gennadii Kondratev
Finished
۱۶:۵۵
Oleg Moshnikov
۱
۳
Igor Meteleshko
Finished
۱۷:۰۰
Dmitrii Pishchuk
۲
۳
Anatoly Batalov
Finished
۱۷:۱۵
Sergey Lanin
۳
۲
Viktor Kochergin
Finished
۱۷:۳۰
Armen Pomazkov
۳
۰
Vadim Putilovsky
Finished
۱۷:۳۰
Viktor Kochergin
۱
۳
Igor Meteleshko
Finished
۱۸:۰۰
Igor Matveev
۱
۳
Anatoly Batalov
Finished
۱۸:۱۵
Oleg Moshnikov
۳
۲
Sergey Lanin
Finished
۱۸:۳۰
Armen Pomazkov
۱
۳
Igor Abelmasov
Finished
۱۹:۰۰
Nikita Sukharnikov
۱
۱
Sergey Nikulin
inprogress
۲۰:۱۵
Semyon Korolev
۰
۲
Pavel Lukyanov
inprogress
۲۰:۱۵
Fedor Chernoskulov
۰
۰
Andrei Molodykh
inprogress
۲۰:۳۰
Anton Skoblov
۰
۰
Damir Bedretdinov
inprogress
۲۰:۳۰
Alexander Alexeev
۱
۰
Yuriy Lbov
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro
Kristian Karlsson
۱
۳
Anders Lind
Finished
۰۲:۵۰
Vitor Ishiy
۲
۳
Shunsuke Togami
Finished
۰۱:۴۰
Teodoro Guilherme
۲
۳
Thibault Poret
Finished
۰۲:۱۵
Steffen Mengel
۳
۲
Harimoto Tomokazu
Finished
۰۲:۱۵
Hugo Calderano
۳
۰
Manav Vikash Thakkar
Finished
۰۳:۲۵
Joao Geraldo
۳
۰
Lubomir Pistej
Finished
۰۱:۴۰
Yuta Tanaka
۳
۱
Tiago Apolonia
Finished
۰۳:۲۵
Yi-Hsin Feng
۲
۳
Alvaro Robles
Finished
۰۲:۵۰
Edward Ly
۰
۳
Luka Mladenovic
Finished
۲۰:۰۵
Jaehyun An
۰
۰
Joao Geraldo
inprogress
۲۰:۰۵
Thibault Poret
-
-
Anders Lind
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Jules Rolland
-
-
Steffen Mengel
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro Women
Maria Xiao Yao
۱
۳
Yubin Shin
Finished
۰۱:۰۵
Sakura Mori
۳
۰
Adriana Diaz
Finished
۰۰:۳۰
Tung-Chuan Chien
۲
۳
Debora Vivarelli
Finished
۰۲:۵۰
Laura Watanabe
۰
۳
Bruna Takahashi
Finished
۰۲:۵۰
Miyu Nagasaki
۳
۰
Victoria Strassburger
Finished
۰۰:۳۰
Hina Hayata
۳
۰
Paulina Vega
Finished
۰۱:۰۵
Sarah De Nutte
۳
۱
Giulia Takahashi
Finished
۰۳:۲۵
Zhang Mo
۳
۱
Lutz Charlotte
Finished
۰۳:۲۵
Zhang Mo
-
-
Honoka Hashimoto
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Hyowon Suh
-
-
Xiaona Shan
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Christina Kallberg
-
-
Sakura Mori
بازی شروع نشده است
۲۱:۵۰
Miyu Nagasaki
-
-
Sabine Winter
بازی شروع نشده است
۲۱:۵۰
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro, Doubles
Deschamps H./Poret T.
۳
۲
Jouti E./Turrini R.
Finished
۰۰:۳۰
Doti F./Romanski L.
۳
۲
Menezes Araujo A./Nishimura N.
Finished
۰۰:۳۰
An J./Oh J.
۳
۰
Hazin J./Ly E.
Finished
۰۱:۰۵
Iizuka L.K./Ishida C.
-
-
Kang D./Jeong C.K.
Finished
۰۱:۰۵
Doti F./Romanski L.
-
-
Thakkar M. V./Shah M. U.
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
An J./Oh J.
-
-
Iwasaki K./Yamane H.
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۵
China
WTT Contender Taiyuan
Sangsu Lee
۳
۲
Youzheng Huang
Finished
۰۸:۱۵
Ruibo Wen
۲
۳
Zhou Qihao
Finished
۰۸:۵۰
Cheng-Jui Kao
۳
۲
Yew En Koen Pang
Finished
۱۴:۰۵
Cheng-Jui Kao
۳
۲
Yew En Koen Pang
Finished
۰۸:۱۵
Man Ho Kwan
۰
۳
Chih-Yuan Chuang
Finished
۰۸:۵۰
Daeseong Cho
۳
۲
Sora Matsushima
Finished
۱۳:۳۰
Jingkun Liang
۳
۰
Siu Hang Lam
Finished
۱۴:۰۵
Jinbao Ma
۳
۱
Chun Ting Wong
Finished
۱۴:۴۰
Alexis Lebrun
۳
۱
Lin Shidong
Finished
۱۴:۴۰
China
WTT Contender Taiyuan Women Doubles
Chen M./Wang M.
۳
۱
Zhu C./Lee H. C.
Finished
۱۰:۳۰
Chang L.S.A./Lyne K.
۳
۱
NG W.L./Lam Y.L.
Finished
۱۰:۳۰
Ke T./Ghosh S.
۰
۳
Chen M./Wang M.
Finished
۱۰:۳۰
China
WTT Contender Taiyuan Mixed Doubles
Yuan L./Chen X.
۱
۳
Wong C.T./Doo H.K
Finished
۰۸:۳۰
Wong X.R./Pang Y.E.K.
۱
۳
Lin G./Wang Y.
Finished
۰۸:۳۰
Lin G./Wang Y.
۳
۰
Wong C.T./Doo H.K
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro, Women Doubles
Liao I./Zhang M.
۳
۰
Prates F./Stolarski L.
Finished
۰۱:۴۰
Balazova B./Labosova E.
۳
۲
Rios V./Cordero L.
Finished
۰۲:۱۵
Hashimoto H./Sato H.
۳
۰
Correia Kanashiro B./Miyabara S.
Finished
۰۲:۱۵
Guisnel O./Loeuillette S.
۳
۱
Chitale D.P./Selvakumar S.
Finished
۰۱:۴۰
Balazova B./Labosova E.
-
-
Chien T.C./Cheng H.T.
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Guisnel O./Loeuillette S.
-
-
Takahashi B./Takahashi G.
بازی شروع نشده است
۲۱:۵۰
Liao I./Zhang M.
-
-
Shiray K.A.S./Sarda M.A.
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۵
World
TT-CUP
Ucinski Rafal
۲
۳
Gracjan Rokita
Finished
۰۰:۰۰
Denys Kovtanyuk
۳
۲
Tomasz Stachera
Finished
۰۰:۰۵
Jan Hrncir
۳
۱
David Bochnak
Finished
۰۰:۱۰
Adam Kral
۳
۲
Marek Dlask
Finished
۰۰:۲۰
Sebl Jachym
۳
۱
Daniel Vojna
Finished
۰۰:۲۵
Michal Bracha
۳
۱
Fabian Sikora
Finished
۰۰:۳۰
Ondrej Fiklik
۳
۱
Martin Kocvara
Finished
۰۰:۴۰
Vojtech Koutnik
۰
۳
Muhlhauser Zdenek
Finished
۰۰:۵۵
Jaroslav Brynych
۱
۳
Michal Nemec
Finished
۰۱:۰۰
Daniel Vojna
۳
۱
Vojtech Koutnik
Finished
۰۱:۲۵
Martin Kocvara
۳
۰
Jan Hrncir
Finished
۰۱:۲۵
Adam Kral
۳
۰
Marek Dlask
Finished
۰۱:۳۰
Fabian Sikora
۳
۱
Ucinski Rafal
Finished
۰۱:۴۰
David Bochnak
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۱:۵۵
Sebl Jachym
۳
۲
Muhlhauser Zdenek
Finished
۰۱:۵۵
Beckett Christopher
۳
۲
Leo Malin
Finished
۰۲:۱۰
Michal Bracha
۰
۳
Gracjan Rokita
Finished
۰۲:۱۰
Pawel Chochol
۳
۰
Albert Misztal
Finished
۰۲:۳۰
Vijay Kumar
۳
۱
Beckett Christopher
Finished
۰۲:۴۰
Marek Pyzik
۱
۳
Cezary Krawczyk
Finished
۰۳:۰۰
Leo Malin
۱
۳
Vijay Kumar
Finished
۰۳:۱۰
Robert Balik
۱
۳
Albert Misztal
Finished
۰۳:۳۰
Beckett Christopher
۰
۳
Leo Malin
Finished
۰۳:۴۵
Pawel Chochol
۱
۳
Marek Pyzik
Finished
۰۴:۰۰
Robert Balik
۳
۱
Cezary Krawczyk
Finished
۰۴:۳۰
Marek Pyzik
۱
۳
Albert Misztal
Finished
۰۵:۰۰
Robert Balik
۳
۰
Marek Pyzik
Finished
۰۵:۳۰
Pawel Chochol
۰
۳
Cezary Krawczyk
Finished
۰۶:۰۰
Robert Balik
۰
۰
Pawel Chochol
Finished
۰۶:۳۰
Cezary Krawczyk
۲
۳
Albert Misztal
Finished
۰۷:۰۰
Robert Balik
۲
۳
Pawel Chochol
Finished
۰۷:۴۰
Albert Misztal
۱
۳
Cezary Krawczyk
Finished
۰۸:۱۰
Bartlomiej Molka
۱
۳
Damian Bucko
Finished
۰۸:۳۰
Stepien Marcin
۳
۱
Adrian Piegza
Finished
۰۹:۰۰
Jan Masternak
۱
۳
Damian Bucko
Finished
۰۹:۳۰
Sylwester Wloszek
۱
۳
Michal Lysakowski
Finished
۰۹:۳۵
Francisco Cascales
۲
۳
Sanchez Juan A
Finished
۰۹:۴۰
Tomas Cafourek
۳
۲
Adam Rek
Finished
۰۹:۵۰
Bartlomiej Molka
۰
۳
Stepien Marcin
Finished
۱۰:۰۰
Valois Kayque
۳
۱
Gola Pawel
Finished
۱۰:۰۵
Leon Jose Garcia
۱
۳
Juan Cayuela
Finished
۱۰:۱۰
Petr Kotrbaty
۳
۱
Ondrej Fiklik
Finished
۱۰:۲۰
Petr Semrad
۱
۳
Martin Dolezal
Finished
۱۰:۲۵
Jan Masternak
۲
۳
Adrian Piegza
Finished
۱۰:۳۰
Blazej Warpas
۰
۳
Michal Lysakowski
Finished
۱۰:۳۵
Francisco Cascales
۰
۳
Juan Cayuela
Finished
۱۰:۴۰
Tomas Cafourek
۳
۰
Ondrej Fiklik
Finished
۱۰:۵۰
Hejda Vaclav Jr.
۰
۳
Adam Kosacky
Finished
۱۰:۵۵
Stepien Marcin
۳
۲
Damian Bucko
Finished
۱۱:۰۰
Sylwester Wloszek
۱
۳
Valois Kayque
inprogress
۱۱:۰۵
Sanchez Juan A
۳
۲
Leon Jose Garcia
Finished
۱۱:۱۰
Adam Rek
۲
۳
Petr Kotrbaty
Finished
۱۱:۲۰
Petr Semrad
۰
۳
Adam Kosacky
Finished
۱۱:۲۵
Jan Masternak
۲
۳
Stepien Marcin
Finished
۱۱:۳۰
Blazej Warpas
۲
۳
Gola Pawel
Finished
۱۱:۳۵
Francisco Cascales
۳
۱
Leon Jose Garcia
Finished
۱۱:۴۰
Tomas Cafourek
۳
۰
Petr Kotrbaty
Finished
۱۱:۵۰
Martin Dolezal
۳
۰
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۱:۵۵
Bartlomiej Molka
۲
۳
Adrian Piegza
Finished
۱۲:۰۰
Valois Kayque
۳
۲
Michal Lysakowski
Finished
۱۲:۰۵
Juan Cayuela
۳
۲
Sanchez Juan A
Finished
۱۲:۱۰
Ondrej Fiklik
۳
۲
Adam Rek
Finished
۱۲:۲۰
Petr Semrad
۳
۰
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۲:۲۵
Jan Masternak
۳
۱
Bartlomiej Molka
Finished
۱۲:۳۰
Blazej Warpas
۱
۳
Valois Kayque
Finished
۱۲:۳۵
Adam Kosacky
۲
۳
Martin Dolezal
Finished
۱۲:۵۵
Ondrej Fiklik
۲
۳
Adam Rek
Finished
۱۳:۰۰
Adrian Piegza
۰
۳
Damian Bucko
Finished
۱۳:۰۰
Francisco Cascales
۲
۳
Leon Jose Garcia
Finished
۱۳:۰۰
Sylwester Wloszek
۱
۳
Gola Pawel
Finished
۱۳:۰۵
Juan Cayuela
۱
۳
Sanchez Juan A
Finished
۱۳:۳۰
Adrian Piegza
۱
۳
Jan Masternak
Finished
۱۳:۳۰
Tomas Cafourek
۳
۱
Petr Kotrbaty
Finished
۱۳:۳۰
Petr Semrad
۳
۱
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۳:۳۵
Blazej Warpas
۳
۰
Sylwester Wloszek
Finished
۱۳:۳۵
Simon Matousch
۲
۳
Tomas Kocvara
Finished
۱۳:۵۰
Stepien Marcin
۳
۰
Damian Bucko
Finished
۱۴:۰۰
Martin Dolezal
۱
۳
Adam Kosacky
Finished
۱۴:۰۵
Gola Pawel
۰
۳
Michal Lysakowski
Finished
۱۴:۰۵
Leska Vojtech
۱
۳
Tomas Rein
Finished
۱۴:۲۰
Jonas Kulveit
۳
۱
Sochor Miroslav
Finished
۱۴:۲۵
Gola Pawel
۳
۱
Blazej Warpas
Finished
۱۴:۳۵
Simon Matousch
۲
۳
Tomas Rein
Finished
۱۴:۵۰
Ondrej Fiklik
۲
۳
Adam Rek
Finished
۱۴:۵۵
Valois Kayque
۲
۳
Michal Lysakowski
Finished
۱۵:۰۵
Tomas Kocvara
۲
۳
Leska Vojtech
Finished
۱۵:۲۰
Jonas Kulveit
۱
۳
Adam Rek
Finished
۱۵:۲۵
Wiekiera Arkadiusz
۲
۳
Mateusz Michta
Finished
۱۵:۳۵
Simon Matousch
۳
۲
Leska Vojtech
Finished
۱۵:۵۰
Sochor Miroslav
۰
۲
Ondrej Fiklik
Finished
۱۵:۵۵
Kedzierski Piotr
۱
۳
Wenda Krzysztof
Finished
۱۶:۰۵
Tomas Rein
۳
۲
Tomas Kocvara
Finished
۱۶:۲۰
Jonas Kulveit
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۶:۲۵
Wiekiera Arkadiusz
۳
۲
Wenda Krzysztof
Finished
۱۶:۳۵
Adam Rek
۳
۰
Sochor Miroslav
Finished
۱۶:۵۵
Michal Natkaniec
۰
۳
Mateusz Michta
Finished
۱۷:۰۵
Simon Matousch
۰
۳
Leska Vojtech
Finished
۱۷:۲۰
Jonas Kulveit
۳
۱
Sochor Miroslav
Finished
۱۷:۲۵
Denys Kovtanyuk
۳
۰
Leszek Maduzia
Finished
۱۷:۳۰
Tomasz Witkowski
۳
۱
Michal Natkaniec
Finished
۱۷:۳۵
Tomas Rein
۰
۳
Tomas Kocvara
Finished
۱۷:۴۰
Cermak Jiri
۳
۲
Pavel Vyvial
Finished
۱۷:۵۰
Adam Rek
۳
۱
Ondrej Fiklik
Finished
۱۷:۵۵
Karol Guzy
۳
۱
Gracjan Rokita
Finished
۱۸:۰۰
Kedzierski Piotr
۱
۳
Tomasz Witkowski
Finished
۱۸:۰۵
Jose Cano
۳
۱
Luis Miguel Monteagudo
Finished
۱۸:۱۰
Jiri Medlin
۱
۳
Zdenek Bron
Finished
۱۸:۲۰
Milan Dvorak
۱
۳
Jan Hendrych
Finished
۱۸:۲۵
Denys Kovtanyuk
۳
۰
Gracjan Rokita
Finished
۱۸:۳۰
Wiekiera Arkadiusz
۳
۱
Michal Natkaniec
Finished
۱۸:۳۵
Oliver Ollman
۳
۱
Toivo Tuisk
Finished
۱۸:۴۵
Cermak Jiri
۰
۳
Zdenek Bron
Finished
۱۸:۵۰
Kolar Vlastimil
۳
۲
Sochor Miroslav
Finished
۱۸:۵۵
Karol Prokop
۲
۳
Leszek Maduzia
Finished
۱۹:۰۰
Tomasz Witkowski
۱
۳
Wenda Krzysztof
Finished
۱۹:۰۵
Heruan Escalona
۳
۰
Jose Cano
Finished
۱۹:۱۰
Yevhenii Cherkashyn
۳
۱
Stanislav Kruti
Finished
۱۹:۱۵
Pavel Vyvial
۲
۳
Jiri Medlin
Finished
۱۹:۲۰
Milan Dvorak
۳
۱
Sochor Miroslav
Finished
۱۹:۲۵
Kedzierski Piotr
۰
۳
Mateusz Michta
Finished
۱۹:۳۵
Oliver Ollman
۳
۰
Stanislav Kruti
Finished
۱۹:۴۵
Cermak Jiri
۱
۳
Jiri Medlin
Finished
۱۹:۵۰
Jan Hendrych
۰
۳
Kolar Vlastimil
Finished
۱۹:۵۵
Karol Guzy
۳
۱
Adrian Gadawski
Finished
۲۰:۰۰
Wiekiera Arkadiusz
۲
۳
Tomasz Witkowski
Finished
۲۰:۰۵
Toivo Tuisk
۰
۳
Yevhenii Cherkashyn
Finished
۲۰:۱۵
Zdenek Bron
۰
۲
Pavel Vyvial
inprogress
۲۰:۲۰
Milan Dvorak
۱
۰
Kolar Vlastimil
inprogress
۲۰:۲۵
Denys Kovtanyuk
۰
۰
Karol Prokop
inprogress
۲۰:۳۰
Kedzierski Piotr
-
-
Michal Natkaniec
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۵
Czech Republic
TT Star Series
Petr David
۰
۳
Miguel Nunez Tapia
Finished
۰۱:۰۰
Petr Husnik
۱
۳
Ondrej Kveton
Finished
۰۹:۳۰
Jiri Vrablik
۳
۰
Maciej Kolodziejczyk
Finished
۱۰:۰۰
Radim Bako
۰
۳
Jakub Kleprlik
Finished
۱۱:۰۰
Petr Husnik
۰
۳
Jiri Vrablik
Finished
۱۱:۳۰
Alessandro Baciocchi
۲
۳
Maciej Kolodziejczyk
Finished
۱۲:۰۰
Jakub Kleprlik
۳
۲
Ondrej Kveton
Finished
۱۲:۳۰
Petr Husnik
۳
۲
Alessandro Baciocchi
Finished
۱۳:۳۰
Jiri Vrablik
۳
۰
Ondrej Kveton
Finished
۱۴:۰۰
Radim Bako
۱
۳
Maciej Kolodziejczyk
Finished
۱۴:۳۰
Jiri Vrablik
۳
۰
Alessandro Baciocchi
Finished
۱۵:۳۰
Petr Husnik
۱
۳
Radim Bako
Finished
۱۶:۰۰
Jakub Kleprlik
۰
۳
Maciej Kolodziejczyk
Finished
۱۷:۰۰
Tomas Koldas
۳
۱
Martin Pytlik
Finished
۱۷:۳۰
Oleksandr Tymofieiev
۳
۰
Matej Stach
Finished
۱۸:۰۰
Amirreza Abbasi
۳
۱
Jakub Kaucky
Finished
۱۸:۳۰
Tomas Koldas
۰
۳
Oleksandr Tymofieiev
Finished
۱۹:۳۰
Amirreza Abbasi
۳
۰
Matej Stach
Finished
۲۰:۰۰
Michael Fuchs
۳
۱
Martin Pytlik
Finished
۲۰:۳۰
Tomas Koldas
۰
۱
Amirreza Abbasi
inprogress
۲۰:۳۰
Marco Cappuccio
۱
۳
Jakub Kaucky
Finished
۲۱:۰۰
World
Ping Pong Point
Oleksandr Leonenko
۱
۳
Bezkrovnyi Oleh
Finished
۰۸:۱۷
Ivan Gayday
۳
۰
Roiland Dmytro
Finished
۰۸:۴۷
Oleksandr Leonenko
۱
۳
Roiland Dmytro
Finished
۰۹:۱۷
Ivan Gayday
۰
۳
Bezkrovnyi Oleh
Finished
۰۹:۴۷
Oleksandr Leonenko
۳
۰
Ivan Gayday
Finished
۱۰:۱۷
Roiland Dmytro
۰
۳
Bezkrovnyi Oleh
Finished
۱۰:۴۷
Ivan Gayday
۱
۳
Oleksandr Leonenko
Finished
۱۱:۱۷
Bezkrovnyi Oleh
۳
۲
Roiland Dmytro
Finished
۱۱:۴۷
Bezkrovnyi Oleh
۳
۰
Ivan Gayday
Finished
۱۲:۱۷
Roiland Dmytro
۰
۳
Oleksandr Leonenko
Finished
۱۲:۴۷
Bezkrovnyi Oleh
۳
۰
Oleksandr Leonenko
Finished
۱۳:۱۷
Roiland Dmytro
۰
۳
Ivan Gayday
Finished
۱۳:۴۷
Goncharov Oleksandr
۲
۳
Serhii Baranovskyi
Finished
۱۵:۱۷
Skorokhod Sergiy
۳
۱
Yurii Petrushenko
Finished
۱۵:۴۷
Roman Sukhomlyn
۱
۳
Serhii Baranovskyi
Finished
۱۶:۱۷
Goncharov Oleksandr
۱
۳
Skorokhod Sergiy
Finished
۱۶:۴۷
Roman Sukhomlyn
۲
۳
Yurii Petrushenko
Finished
۱۷:۱۷
Skorokhod Sergiy
۰
۳
Serhii Baranovskyi
Finished
۱۷:۴۷
Goncharov Oleksandr
۳
۲
Yurii Petrushenko
Finished
۱۸:۱۷
Roman Sukhomlyn
۱
۳
Skorokhod Sergiy
Finished
۱۸:۴۷
Yurii Petrushenko
۱
۳
Serhii Baranovskyi
Finished
۱۹:۱۷
Roman Sukhomlyn
۳
۱
Goncharov Oleksandr
Finished
۱۹:۴۷
Serhii Baranovskyi
۱
۰
Skorokhod Sergiy
inprogress
۲۰:۲۷
China
WTT Contender Taiyuan Doubles
Chan B.H.W./Yiu K.T.
۰
۳
Wong C./Ho K.
Finished
۰۹:۲۵
Chan B.H.W./Yiu K.T.
۰
۳
Wong C./Ho K.
Finished
۱۰:۲۵
Chew Z.Y.C./Chua J.S.H.
۲
۳
Xu Y./Yuan L.
Finished
۱۵:۱۵
Chew Z.Y.C./Chua J.S.H.
۲
۳
Xu Y./Yuan L.
Finished
۱۶:۱۵
Belarus
Liga Pro
Dmitrii Kulesha
۳
۱
Artem Kolesnev
Finished
۱۱:۰۰
Aleksandr Kazak
۱
۳
Aleksei Shubin
Finished
۱۳:۳۰
Lugovskii Sergei Grigorevich
۰
۳
Aleksei Shubin
Finished
۱۴:۳۰
Petr Kernoga
۳
۱
Andrey Pontus
Finished
۱۶:۳۰
Andrey Pontus
۳
۲
Sergei Lysakovskii
Finished
۱۷:۳۰
Petr Kernoga
۲
۳
Sergei Lysakovskii
Finished
۱۸:۳۰
Andrey Pontus
۲
۳
Oleksandr Osadchyi
Finished
۱۹:۰۰
Vladimir Koshel
۰
۰
Alexey Kulesh
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro, Mixed Doubles
Harimoto T./Hayata H.
۳
۱
Aceves A.C/Madrid M.
Finished
۱۹:۳۰
Karlsson K./Kallberg C.
۳
۲
Tanaka Y./Nagasaki M.
Finished
۱۹:۳۰
Poret T./Guisnel O.
۲
۳
Robles A./Xiao M.
Finished
۱۹:۳۰
Ishiy V./Takahashi B.
۱
۱
Lim J./Shin Y.
inprogress
۲۰:۰۵