0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Pro League
Perspolis Teheran
۰
۱
Esteghlal Khuzestan
inprogress
۱۹:۴۵
Sepahan
۱
۰
Havadar SC
inprogress
۱۹:۴۵
Malavan
۰
۰
Mes Rafsanjan
inprogress
۱۹:۴۵
Foolad Khuzestan FC
۰
۰
Zob Ahan
inprogress
۱۹:۴۵
Sanat Naft
۱
۲
Shams Azar Qazvin
inprogress
۱۹:۴۵
Gol Gohar
۱
۱
Aluminium Arak
inprogress
۱۹:۴۵
Paykan
۰
۰
Tractor Sazi FC
inprogress
۱۹:۴۵
Nassaji Mazandaran
۰
۰
Esteghlal Tehran
inprogress
۱۹:۴۵
Spain
La Liga
Girona FC
-
-
Granada CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Italy
Serie A
Genoa
-
-
Bologna F.C.
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Qatar
Emir Cup
Al Sadd
۰
۰
Qatar SC Doha
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
-
-
Levante Las Planas (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۱
۰
UD Granadilla Tenerife (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Turkey
Super Lig
Alanyaspor
-
-
Antalyaspor
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Wahda Abu Dhabi
-
-
Al Khaleej Khor Fakkan
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
-
-
Al-Nasr
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Hatta Dubai
۱
۱
Al Jazira
Finished
۱۷:۴۵
Ajman
۲
۲
Al Sharjah SCC
Finished
۱۷:۴۵
Brazil
Copa do Brasil
Criciuma EC
۰
۲
EC Bahia
Finished
۰۱:۳۰
Sao Paulo FC
۲
۰
Aguia de Maraba
Finished
۰۴:۰۰
Botafogo SP
۰
۰
Palmeiras
Finished
۰۱:۳۰
Cuiaba MT
۱
۱
Goias EC
Finished
۰۲:۰۰
Ceara SC CE
۰
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۴:۰۰
Uruguay
Primera Division
Penarol Montevideo
۳
۱
CA Progreso Montevideo
Finished
۰۲:۳۰
Racing Club de Montevideo
-
-
Boston River
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Always Ready
۲
۱
Nacional Potosi
Finished
۰۱:۳۰
The Strongest La Paz
۳
۲
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۳:۳۰
China
League 2
Hubei Istar F.C.
۰
۰
Shandong Taishan Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Italy
Serie B
SSC Venezia
-
-
Palermo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Colombia
Primera A
Independiente Santa Fe
۱
۰
Once Caldas
Finished
۰۵:۰۰
Deportes Tolima
۳
۰
La Equidad
Finished
۰۲:۴۵
Bangladesh
Premier League
Rahmatgonj MFS
۰
۰
Bashundhara Kings
Finished
۱۳:۳۰
Bangladesh Police Club
۱
۲
Fortis Limited
Finished
۱۳:۳۰
Kuwait
Premier League
Al-Arabi Kuwait
۰
۱
Al Fahaheel FC
inprogress
۱۹:۴۵
Al-Qadsiya
۰
۰
Al Kuwait
inprogress
۱۹:۴۵
Al-Salmiyah
۲
۱
Al-Nasr Kuwait
inprogress
۱۹:۴۵
Argentina
Copa de la Liga Reserves
Central Cordoba Reserves
۰
۰
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Paraguay
Primera Division
Sportivo Trinidense
۱
۱
General Caballero JLM
Finished
۰۳:۰۰
Thailand
University League
Kasetsart University
۲
۳
Thailand National Sports University
Finished
۱۲:۳۰
Rajapruek University
۸
۱
Dhonburi Rajabhat University
Finished
۱۰:۳۰
World
Friendly Club Matches
A League All Stars
۸
۰
Newcastle United FC
Finished
۱۰:۳۵
Blumenthaler SV
۲
۶
SV Werder Bremen
inprogress
۱۹:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Toronto FC II
۲
۱
Carolina Core
Finished
۰۲:۳۰
Croatia
U19 League
HNK Hajduk Split U19
۰
۱
HNK Rijeka U19
Finished
۱۲:۳۰
Nk Rudes U19
۲
۲
HNK Sibenik U19
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
-
-
Kalmar FF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
IF Elfsborg
-
-
Halmstads BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Israel
Leumit League
Hapoel Kfar-Saba
۰
۰
KAFR Qasim
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Yafo Kabilyo
۲
۲
Hapoel Nof HaGalil
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Afula
۱
۱
Hapoel Akko FC
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Gan
۳
۱
Sektzia Nes Tziona
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Hasharon
۱
۴
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Herzliya
۱
۴
Ironi Tiberias
Finished
۱۶:۳۰
Ihud Bnei Shefaram
۰
۵
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Umm Al Fahm
۱
۶
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
Finished
۱۶:۳۰
Malaysia
Super League
Kedah
۰
۲
Perak
Finished
۱۶:۳۰
Terengganu
۳
۰
Kelantan United FC
Finished
۱۵:۴۵
Norway
Eliteserien
FK Bodo Glimt
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Chile
Primera Division
Palestino Santiago
-
-
Union Espanola
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Bentleigh Greens U23
۲
۱
Bulleen Lions U23
Finished
۱۱:۴۵
Werribee City U23
۲
۲
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۱۱:۴۵
Peru
Liga 2
FC Carlos Stein
۱
۵
Alianza Universidad
Finished
۰۰:۰۰
Ethiopia
Premier League
Defence Force FC
۲
۲
Shashemene Kenema City
Finished
۱۵:۳۰
Bahir Dar Kenema
۰
۰
Wolaita Dicha FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ukraine
Premier League
LNZ Cherkasy
۱
۰
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۶:۰۰
Oman
Professional League
Oman FC
۲
۱
Sur SC
inprogress
۱۸:۵۵
Al Seeb
۲
۰
Al Shabab
inprogress
۱۸:۵۵
Al Rustaq
۰
۰
Al Wahda Sur
inprogress
۱۸:۵۵
Sohar Club
۱
۰
Al Nasr SCSC
inprogress
۱۸:۵۵
Bahla Club
۱
۰
Ibri Club
inprogress
۱۸:۵۵
Dhofar SCSC
۰
۰
Al Nahda
inprogress
۱۸:۵۵
Singapore
Premier League
Balestier Khalsa FC
۲
۴
Tampines Rovers FC
Finished
۱۵:۱۵
Australia
NPL Queensland
Redlands United
۰
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Austria
Bundesliga
FK Austria Wien
-
-
TSV Hartberg
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Italy
Coppa Italia Women
AS Roma (W)
-
-
Fiorentina (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Finland
Veikkausliiga
FC Haka Valkeakoski
۴
۲
AC Oulu
inprogress
۱۸:۳۰
Vietnam
V-League 2
TTBD Phu Dong
۱
۳
Huda Hue FC
Finished
۱۴:۳۰
Da Nang
۳
۱
Dong Thap
Finished
۱۳:۳۰
Jordan
Jordan League
Al Wehdat
۰
۰
Al Aqaba
inprogress
۱۹:۳۰
Al Jalil
۰
۲
Al-Ramtha
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Springvale White Eagles
۲
۱
Old Scotch
Finished
۱۴:۰۰
United States
WPSL Women
Arizona Arsenal SC (W)
۲
۱
Royals AZ FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Casuarina FC
۲
۲
Darwin Olympic
Finished
۱۲:۳۰
Port Darwin FC
۰
۲
Darwin Hearts
Finished
۱۴:۳۰
Myanmar
National League Women
Ispe FC (W)
۰
۰
Thitsar Arman (W)
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Victoria Premier League 2
Brunswick Juventus
۱
۱
Boroondara Carey Eagles
Finished
۱۴:۰۰
Essendon Royals
۰
۲
FC Melbourne Serbia
Finished
۱۴:۰۰
Nunawading City
۰
۱
Altona City
Finished
۱۳:۰۰
Nigeria
Premier League Women
Bayelsa Queens FC (W)
۰
۰
Heartland Queens (W)
Finished
۱۳:۰۰
Rivers Angels (W)
۲
۰
Confluence Queens (W)
Finished
۱۴:۳۰
Edo Queens (W)
۱
۰
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۷:۰۰
Hungary
1st Division U19
Vasas Budapest U19
۳
۳
Illes Akademia Haladas U19
Finished
۱۴:۳۰
Ujpesti TE U19
۰
۳
Debreceni U19
Finished
۱۴:۳۰
Cameroon
Championship Women
Amazone FAP (W)
۱
۰
Eclair de Saa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Louves Minproff (W)
۲
۱
Dja Sports (W)
Finished
۱۲:۳۰
AS Awa FF (W)
۰
۴
Authentic de Douala (W)
Finished
۱۴:۳۰
Caiman Filles Douala (W)
۰
۱
Ita Mbong (W)
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Tasmania National Premier League U21
Riverside Olympic U21
۱
۰
Launceston United U21
Finished
۱۱:۳۰
Croatia
HNL
NK Gorica
۰
۰
NK Istra 1961 Pula
inprogress
۱۹:۳۰
Ireland
Premier Division
Derry City
-
-
Sligo Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Galway United
-
-
Dundalk FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Shamrock Rovers FC
-
-
Shelbourne FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Bohemian FC Dublin
-
-
St Patrick's Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Republic of Korea
WK-League
Changnyeong FC (W)
۰
۱
Sejong Sportstoto (W)
Finished
۱۳:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۳
۲
Suwon (W)
Finished
۱۳:۳۰
Boeun Sangmu (W)
۱
۲
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۱۰:۳۰
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
۳
۰
Seoul City (W)
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL Tasmania
Riverside Olympic
۰
۱
Launceston City
Finished
۱۳:۴۵
Ireland
First Division
Cork City FC
-
-
Treaty United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Kerry FC
-
-
Finn Harps FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Athlone Town FC
-
-
University College Dublin FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Wexford FC
-
-
Bray Wanderers AFC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Turkey
1. Lig
Bodrumspor
۱
۰
Corum Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
Mexico
Liga TDP
Deportivo Yautepec FC
۰
۲
Faraones Texcoco
Finished
۰۳:۳۰
Egypt
Premier League
Enppi
۰
۲
Ceramica Cleopatra FC
inprogress
۱۹:۳۰
Pharco
۱
۱
Smouha
inprogress
۱۹:۳۰
Poland
Youth League
Cracovia Krakow U19
۲
۲
Sandecja Nowy Sacz U19
Finished
۱۳:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Liepaja
۰
۳
Valmieras FK
inprogress
۱۹:۰۰
BFC Daugava Daugavpils
۰
۲
Riga FC
Finished
۱۸:۰۰
Ecuador
Serie B
Manta FC
۰
۱
Chacaritas SC
Finished
۰۳:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
A-League All Stars (W)
۰
۱
Arsenal (W)
Finished
۱۳:۳۵
Poland
III Liga, Group 4
Karpaty Krosno
۰
۱
KSZO Ostrowiec
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Werribee City
۱
۱
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۴:۰۰
Bentleigh Greens SC
۲
۲
Bulleen Lions
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
Broadmeadow Magic
۳
۱
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Maroochydore Swans FC
۰
۲
North Star
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Central Coast United
۰
۱
Inner West Hawks
Finished
۱۳:۴۵
Western Rage FC
۱
۳
Mounties Wanderers
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Redlands United U23
۱
۷
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۰۰
Zanzibar
Premier League
Mafunzo FC
۰
۰
Hard Rock SC
Finished
۱۶:۴۵
Romania
Liga I Relegation/Promotion Playoffs
CS Dacia Mioveni
-
-
FC Botosani
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Deportivo Santani
۱
۰
Sportivo San Lorenzo
Finished
۰۳:۰۰
Ethiopia
Premier League Women
Arba Minch (W)
۲
۰
Lideta Sub City (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۲
۰
Mitchelton (W)
Finished
۱۳:۴۵
Serbia
Super Liga
FK Vozdovac
۰
۱
FK Radnik Surdulica
inprogress
۲۰:۰۰
Spartak Subotica
۰
۰
IMT Novi Belgrade
inprogress
۲۰:۰۰
FK Javor Ivanjica
۰
۰
Zeleznicar Pancevo
inprogress
۲۰:۰۰
FK Novi Pazar
۱
۰
FK Radnicki Nis
inprogress
۲۰:۰۰
Armenia
Premier League
FC Urartu Banants Yerevan
۱
۱
FC Ararat Yerevan
inprogress
۱۸:۳۰
BKMA Yerevan
۰
۰
FC Van Charencavan
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Atalanta U19
۰
۰
Sassuolo U19
inprogress
۲۰:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic FC Reserves
۶
۲
Lake Macquarie City Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Botswana
Premier League
Botswana Defence Force
۱
۱
Matebele FC
Finished
۱۶:۳۰
Uzbekistan
Super League
Metallurg Bekobod
۱
۱
Navbahor Namangan
Finished
۱۷:۳۰
FC Olimpik Tashkent
۰
۰
Andijan
Finished
۱۸:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Torpedo Kutaisi
۰
۱
FC Gagra
inprogress
۱۹:۳۰
FC Telavi
۲
۰
FC Samgurali Tskaltubo
inprogress
۱۹:۳۰
United States
NWSL
Angel City FC (W)
۰
۰
San Diego Wave (W)
Finished
۰۵:۳۰
Croatia
1. NL
Vukovar 1991
۱
۲
NK Zrinski Jurjevac
Finished
۱۷:۲۰
Algeria
Ligue 2
MCB Oued Sly
۰
۱
NA Hussein Dey
inprogress
۱۸:۳۰
Olympique Magrane
۱
۰
AS Ain M'lila
inprogress
۱۸:۳۰
RC Arba
۰
۲
ES Mostaganem
inprogress
۱۸:۳۰
ASM Oran
۱
۰
SKAF Khemis Miliana
inprogress
۱۸:۳۰
MO Constantine
۱
۲
MSP Batna
inprogress
۱۸:۳۰
WA Mostaganem
۲
۱
ESM Kolea
inprogress
۱۸:۳۰
GC Mascara
۰
۲
JSM Tiaret
inprogress
۱۸:۳۰
Olympique Akbou
۲
۰
E Sour El-Ghozlane
inprogress
۱۸:۳۰
Js Ghir Abadla
۳
۰
Olympique Medea
inprogress
۱۸:۳۰
RC Kouba
۲
۰
Temouchent
inprogress
۱۸:۳۰
JS Bordj Menaiel
۲
۰
USM El Harrach
inprogress
۱۸:۳۰
HB Chelghoum Laid
۱
۰
AS Khroub
inprogress
۱۸:۳۰
CA Batna
۱
۲
NRB Telaghema
inprogress
۱۸:۳۰
Austria
Landesliga
SV Gerasdorf Stammersdorf
۰
۲
1.ZS Simmeringer SC
inprogress
۱۹:۳۰
SK Treibach
۱
۰
SVG Bleiburg
inprogress
۲۰:۰۰
Furstenfeld
-
-
FSC Eggendorf Hartberg II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SU Tillmitsch
-
-
Ilzer SV
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
St. Jakob/Ros
۱
۳
SV Donau Klagenfurt
inprogress
۱۹:۳۰
SC Bad Sauerbrunn
-
-
ASK Horitschon
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
KAC 1909
-
-
ATSV Wolfsberg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۹
SC Kalsdorf
-
-
SV Wildon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SV Sedda Bad Schallerbach
-
-
ASK St.Valentin
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Korneuburg ASC Marathon
-
-
USV Scheiblingkirchen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SC Mannsworth
۰
۱
SV Donau
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
2. Bundesliga Relegation/Promotion Playoffs
SSV Jahn Regensburg
-
-
SV Wehen Wiesbaden
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Algeria
Youth League
WA Mostaganem U21
۳
۱
ESM Kolea U21
Finished
۱۲:۳۰
Olympique Akbou U21
۵
۱
E Sour El Ghozlane U21
Finished
۱۲:۳۰
ASM Oran U21
۱۱
۲
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۲:۳۰
RC Kouba U21
۳
۱
Temouchent U21
Finished
۱۲:۳۰
GC Mascara U21
۲
۰
JSM Tiaret U21
Finished
۱۲:۳۰
JS Bordj Menaiel U21
۰
۳
USM El Harrach U21
Finished
۱۲:۳۰
RC Arba U21
۱
۲
ES Mostaganem U21
Finished
۱۲:۳۰
MO Constantine U21
۲
۴
MSP Batna U21
Finished
۱۲:۳۰
MCB Oued Sly U21
۱
۲
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۲:۳۰
CA Batna U21
۲
۲
NRB Teleghma U21
Finished
۱۲:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Rakow II Czestochowa
۰
۱
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
inprogress
۱۸:۳۰
MKP Carina Gubin
۰
۰
Warta Gorzow
inprogress
۱۹:۰۰
Romania
Liga III Play Offs/Play Out
CSM Ramnicu Sarat
۲
۴
Viitorul Ianca
inprogress
۱۸:۳۰
Academia Viitorul Cluj
۰
۱
Metalurgistul Cugir
inprogress
۱۸:۳۰
CS Universitatea Craiova II
۳
۲
FC U Craiova 1948 II
inprogress
۱۸:۳۰
ACS Targu Mures 1898
۲
۳
CS Avantul Reghin
inprogress
۱۸:۳۰
Stiinta Turceni
۲
۲
Vointa Lupac
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
U19 League
SL Benfica U19
۰
۱
Sporting Lisbon U19
inprogress
۱۹:۳۰
Bulgaria
B PFG
Dobrudzha Dobrich
۰
۲
PFC Montana 1921
Finished
۱۸:۳۰
FC Dunav Ruse
۲
۰
PFC Litex Lovech
inprogress
۱۸:۳۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
۱
۱
Ludogorets Razgrad B
inprogress
۱۸:۳۰
Septemvri Sofia
۳
۰
FC Chernomorets Balchik
Finished
۱۸:۳۰
Marek Dupnica
۰
۰
Strumska Slava
inprogress
۱۸:۳۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
۲
۲
FC Yantra Gabrovo
inprogress
۱۸:۳۰
FK Bdin Vidin
۴
۳
Sportist Svoge
inprogress
۱۸:۳۰
PFC Spartak Varna
۲
۰
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۸:۳۰
Belasitsa Petrich
۰
۲
FK CSKA 1948 II
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Lidkopings FK (W)
۰
۵
Malmo FF (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
-
-
IK Uppsala (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Colombia
U19 Championship
Tiendas Margos U19
۱
۰
Turbo FC U19
inprogress
۱۸:۳۰
Morocco
Botola Pro
Raja Casablanca
-
-
RSB Berkane
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Denmark
1st Division
Hobro
-
-
SonderjyskE
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Kolding IF
-
-
AaB Aalborg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Vendsyssel FF
-
-
FC Fredericia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Hillerod
-
-
AC Horsens
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Finland
Kolmonen
IPS Edustus
۵
۲
Purha
inprogress
۱۸:۳۰
NoPS
۲
۱
Tampere United II
inprogress
۱۹:۳۰
NuPS
۴
۰
FC Kirkkonummi
inprogress
۱۸:۳۰
FC Finnkurd
۰
۳
Valtti
inprogress
۱۹:۴۵
SIF
۲
۰
Saaripotku
inprogress
۱۹:۳۰
TiPS
۰
۰
SaPa
inprogress
۱۹:۳۰
Masku
۱
۱
KeuPa
inprogress
۱۹:۰۰
MuSa
۰
۱
PIF Parainen
inprogress
۱۹:۰۰
HPS
۱
۰
PPJ/Lauttasaari
inprogress
۱۹:۳۰
SalPa II
۱
۰
AIFK Turku
inprogress
۱۹:۳۰
HoDy
۰
۰
Komeetat
inprogress
۱۹:۳۰
Peka
۱
۱
KoPa
inprogress
۱۹:۳۰
FC Kontu
۴
۱
FC Loviisa
inprogress
۱۹:۴۵
LJS
-
-
EIF/Akademi
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Ukraine
Persha Liga, Promotion Group
FC Ingulets Petrove
۲
۱
FC Karpaty Lviv
Finished
۱۳:۳۰
FC Levy Bereg Kiev
۲
۱
FC Epitsentr Dunayivtsi
Finished
۱۳:۳۰
FSK Mariupol
۱
۱
Ahrobiznes Volochysk
Finished
۱۳:۳۰
FC Viktoriya Sumy
۱
۰
FC Nyva Buzova
Finished
۱۲:۳۰
Kenya
Super League
Nairobi United
۳
۲
Mombasa Elite
Finished
۱۴:۳۰
Ecuador
Superliga Women
Universidad Catolica del Ecuador (W)
۴
۰
Nusta (W)
inprogress
۱۸:۳۰
CD Espuce (W)
۱
۲
Independiente del Valle (W)
Finished
۱۸:۰۰
Croatia
2. NL
NK Jadran LP
۱
۰
NK Dugo Selo
inprogress
۱۹:۰۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۲
۰
Karlovac
inprogress
۱۹:۳۰
Slovenia
Cup
NK Rogaska
-
-
ND Gorica
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Angola
Girabola
Kabuscorp SC do Palanca
۰
۰
CD Lunda-Sul
Finished
۱۸:۰۰
Czech Republic
3. Liga
FK Kraluv Dvur
۱
۰
Bohemians 1905 B
inprogress
۱۹:۳۰
Sokol Hostoun
۱
۰
Taborsko B
inprogress
۱۹:۳۰
Povltavska FA
۱
۰
Dukla Prague B
inprogress
۱۹:۳۰
Denmark
2nd Division Promotion Group
Middelfart
۰
۰
Esbjerg F.B.
inprogress
۲۰:۰۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
-
-
FC Roskilde
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Nykobing FC
۰
۱
Aarhus Fremad
inprogress
۲۰:۰۰
Republic of Korea
K3 League
Ulsan Citizen
۰
۰
Gimhae City
Finished
۱۳:۳۰
Lithuania
I Lyga
FK Nevezis Kedainiai
۰
۲
FK Neptunas Klaipeda
inprogress
۱۸:۳۰
BE1 NFA
۱
۰
FK Babrungas Plunge
inprogress
۱۹:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko C
OPS Oulu
۱
۰
JS Hercules
inprogress
۱۹:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko A
FC Kiffen
۰
۰
NJS
inprogress
۱۹:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Vitebsk
۲
۰
Naftan Novopolotsk
inprogress
۱۹:۳۰
Dinamo Brest
-
-
Torpedo Belaz Zhodino
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
-
-
Spvg Schonnebeck 1910
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
United States
USL League Two
Flatirons Rush SC
۲
۲
Salt City SC
Finished
۰۴:۳۰
Twin City Toucans
۳
۲
Hill Country Lobos
Finished
۰۴:۰۰
Sweden
2. Division Norrland
Taftea IK
-
-
Umea FC Academy
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Syria
Syrian Cup
Al-Wahda
-
-
Foutoua
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Tvaakers IF
-
-
Ljungskile SK
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Torns IF
-
-
Ariana FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Portuguesa Santista SP U20
-
-
Mauaense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Juventus SC U20
-
-
Aster Brasil FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Agua Santa U20
-
-
Sao Bernardo SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Guacuano U20
-
-
Ponte Preta SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Academia Deportiva Cantolao (W)
۰
۰
Deportivo Municipal (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Denmark
3rd Division
Holstebro
-
-
Young Boys FD
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Holbaek
-
-
BK Frem
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Orebro Syrianska IF
-
-
FBK Karlstad
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Suduva Marijampole
۰
۱
FK Transinvest
inprogress
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga East
Wiener SK
-
-
SC Neusiedl am See 1919
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Marchfeld Donauauen
-
-
Kremser SC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Nosaby IF
-
-
IFK Hassleholm
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Germany
Landesliga
SGS Essen 19/68
-
-
SV Budberg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SV Wermelskirchen
-
-
FC Viersen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Schott Jena
۰
۰
FSV Preussen Bad Langensalza
inprogress
۲۰:۱۵
Poland
IV Liga
MKS Trzebinia
-
-
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Zabkovia Zabki
-
-
Oskar Przysucha
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
LKS Orleta Kielce
۰
۰
Spartakus Daleszyce
inprogress
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
Bad Gleichenberg
-
-
WSG Hertha Wels
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
GKS Wikielec
۱
۰
Pelikan Lowicz
inprogress
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Tuzla City
۱
۵
FK Velez Mostar
Finished
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
KTS-K Luzino
۱
۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۷:۳۰
Israel
Liga Alef Playoffs
Sport Club Tira
۲
۰
Sport Club Dimona
Finished
۱۴:۱۵
Australia
NPL New South Wales
Sydney FC NPL
۱
۳
NWS Spirit FC
Finished
۱۳:۰۰
Serbia
Prva Liga
FK Indjija
۲
۲
FK Graficar Beograd
inprogress
۱۸:۳۰
Jedinstvo Ub
۲
۱
FK Smederevo
inprogress
۱۸:۳۰
Tekstilac Odzaci
۰
۰
Macva Sabac
inprogress
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga West
FC Kufstein
۰
۰
FC Pinzgau Saalfelden
inprogress
۲۰:۰۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Breidablik Kopavogur (W)
-
-
Valur Reykjavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gambia
GFF Cup
Marimoo
۰
۰
Team Rhino FC
inprogress
۲۰:۰۰
Elite United
۰
۰
Steve Biko FC
inprogress
۲۰:۰۰
Chile
U21 League
Audax Italiano U21
۰
۱
Union Espanola U21
Finished
۱۷:۳۰
Bangladesh
League Women
Dhaka Rangers (W)
۰
۲
Suddhopuskorini Jubo (W)
Finished
۱۴:۳۰
Farashganj SC (W)
۰
۱۱
Nasrin Sports Academy (W)
Finished
۱۷:۰۰
Australia
NPL South Australia
South Adelaide
۱
۳
Adelaide City
Finished
۱۳:۳۰
Peru
Reserve League
Alianza Atletico Reserves
۰
۲
Universitario de Deportes Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Germany
Berlin Liga
Reinickendorfer Fuchse
-
-
Berliner SC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Germany
Verbandsliga
SC Bernburg
-
-
SV Blau-Weiss Zorbau
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Bitterfeld-Wolfen
-
-
SV Fortuna Magdeburg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Germany
DFB Junioren Pokal U19
SC Freiburg U19
۱
۱
TSG Hoffenheim U19
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Deportivo Riestra
-
-
Rosario Central
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Vanersborgs FK
-
-
Saffle SK
Cancelled
۲۱:۰۰
Motala AIF FK
-
-
Lidkopings FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Vanersborgs IF
-
-
Saffle SK
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Iceland
1. Deild Women
HK Kopavogur (W)
-
-
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano U20
Jaguar PE U20
-
-
Nautico U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mexico
LIGA MX
Cruz Azul
۱
۱
Club America
Finished
۰۵:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
HB Torshavn II
-
-
Vikingur Gota II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Czech Republic
5. Liga
TJ Moravan Lednice
۱
۰
SK Krumvir
inprogress
۱۹:۳۰
SK Borsice
۰
۲
Tj Stitna Nad Vlari
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
4. Liga
SK Kladno
۳
۰
Hvezda Cheb
inprogress
۱۹:۳۰
Europe
EURO U17, Group C
Italy U17
۲
۰
Slovakia U17
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden U17
۲
۲
Poland U17
inprogress
۱۸:۳۰
Slovenia
Slovenia Cup Women
ZNK Ljubljana (W)
-
-
ZNK Mura (W)
Finished
۱۸:۰۰
Uzbekistan
Pro League
FK Buxoro
۰
۰
FK Kokand 1912
Finished
۱۶:۳۰
Belarus
1. Division
BATE Borisov Reserves
۱
۱
FC Lida
Finished
۱۶:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۱
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga 2
FC Gareji
۴
۱
FC Shturm Sartichala
Finished
۱۶:۳۰
Aragvi Dusheti
۶
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۶:۳۰
Kolhketi Khobi
۲
۰
FC Rustavi
Finished
۱۶:۳۰
FC Spaeri
۲
۱
Dinamo Tbilisi II
inprogress
۱۸:۳۰
FC Lokomotivi Tbilisi
۰
۱
FC Sioni Bolnisi
inprogress
۱۹:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۱
۲
FK Dordoi Bishkek
Finished
۱۵:۳۰
Abdish-Ata
۲
۰
OshMU Aldier
Finished
۱۵:۳۰
Russia
Premier League Women
Rostov (W)
۰
۳
Spartak Moskva (W)
Finished
۱۵:۳۰
Zvezda 2005 Perm (W)
۰
۲
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dynamo Moscow (W)
۰
۱
CSKA Moscow (W)
inprogress
۱۸:۴۵
Paraguay
Primera Division Reserve
Sportivo Trinidense Reserves
۰
۱
General Caballero Reserve
Finished
۱۵:۰۰
Mongolia
Premier League
Bavarians FC
۰
۹
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۴۵
Greece
U19 Super League
Panathinaikos U19
۴
۲
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۴:۳۰
Kazakhstan
1. Division
Zhetisay
۴
۰
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۴:۳۰
Yassy Turkistan
۲
۰
FK Arys
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Glenorchy Knights 2
۲
۳
Hobart City Beachside FC
Finished
۱۳:۴۵
Clarence Zebras 2
۴
۵
Hobart United
Finished
۱۳:۴۵
Algeria
League Women
CVR Blida (W)
۲
۰
ASJ Canastel (W)
Finished
۱۳:۰۰
Ukraine
U19 League
Kryvbas U19
۴
۰
Minaj U19
Finished
۱۱:۳۰
Obolon U19
۰
۱
Oleksandriya U19
Finished
۱۲:۳۰
Zorya Luhansk U19
-
-
Kolos Kovalivka U19
Finished
۱۳:۳۰
Polissya Zhytomyr U19
۱
۳
Shakhtar Donetsk U19
Finished
۱۳:۳۰
Metalist 1925 U19
۱
۱
Veres Rivne U19
Finished
۱۶:۵۵
Australia
NPL New South Wales U20
Sydney FC U20
۱
۶
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۱:۰۰
Switzerland
2. Liga Interregional
FC Besa Biel/Bienne
-
-
FC Ueberstorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵